Шановні сумчани та мешканці області. Я хотів би звернутися до тих, хто небайдужий до екології регіону. Ви, напевно, часто бачите галявинки, які покриті одноразовими пакетами, дерева, на яких вони десятками висять тощо.
Так відбувається, тому що вітер розносить їх з баків та урн, також «допомагають» особи, які щодня збирають пляшки. Вони розривають пакети зі сміттям і тим самим розкривають весь вміст, а часом і самі вивалюють все біля майданчика для ТПВ.
Наслідки ситуації: на Сумщині стрімко зростає безробіття
Ніякі акції (наприклад «День без пакета») ситуацію не вирішать. Заборона на державному рівні навряд чи можлива, тому що копійчані пакети приносять мільйонні прибутки. А це ще й робочі місця, податки … Ніхто на це не піде. Та й знаючи менталітет наших людей, замість поліетиленових пакетів, міста будуть засрані паперовими. До того ж ще і дерев стане ще менше …
Як можна зменшити кількість пакетів на вулицях, крім проведення суботників? Все просто. Складайте використані пакети в пластикову пляшку. Я підраховував. У ємність 0,5 літра поміщається близько 70 «майок».
Якщо потрібно викинути один пакетик, зав’яжіть його у вузол кілька разів і потім киньте до урни.
Випадок на Сумщині: жінка впала на ніж
Розумію, що далеко не всі зараз кинуться так робити. Тому що не кожен здатний на вчинок. Результат відношення сумчан до міста видно на його вулицях.
Але якщо навіть ваші і мої пакети в результаті не розлетяться, місто все одно буде чистіше.
У Сумах небайдужі громадяни врятували життя жінці
Тим, хто подужав багато букв… Дякую. На цю новину підштовхнула ситуація, коли довелося бігати за черговим птахом, крила якого заплуталися в пакеті, щоб звільнити бідолаху.
фото з птахом з інтернету