У міру просування ремонтних робіт біля фонтану «Садко» їхня вартість продовжує зростати, причому із загрозливою швидкістю.

Нагадаємо: біля фонтану «Садко» склалася аварійна ситуація через те, що навесні підрядники, монтуючи «губернаторський» флагшток, пошкодили електрокабель і водопровідну трубу. Через це сусідня будівля залишилася без води, почало заливати клумби біля фонтану і підтоплювати підземний перехід. Усе це вимагало розриттів і, як наслідок, повної заміни твердого покриття навколо фонтану.

Заодно в департаменті інфраструктури вирішили вже відремонтувати й сходинки, і взагалі провести комплексний благоустрій території навколо «Садко». Причому почати комунальники вирішили чомусь саме із зовнішнього марафету, а не з ремонту самого фонтану (там порушена гідроізоляція), який перенесли на наступний рік, пише ВШ.

На сьогодні, за даними департаменту інфраструктури, на ремонт території біля фонтану «Садко» з бюджету громади вже виділено 4,5 млн грн. Однак це, як виявилося, тільки початок. Не так давно директор департаменту Олександр Журба направив на планово-бюджетну депутатську комісію міськради звернення, в якому повідомляє, що, згідно з розробленою проектно-кошторисною документацією, повна вартість робіт із капремонту скверу «Садко» становить 16 млн грн, і просить виділити в цьому році ще 10 млн грн.

Читати також: На Сумщині під час завантаження військової техніки загинув 24-річний військовий

Але і це ще не все. Виявилося, що на ремонт підземного переходу теж грошей не вистачає. Як відомо, чотири роки тому на капремонт переходу вже виділялося 3 млн грн. У цьому році в мерії вирішили, що перехід пора ремонтувати знову і виділили на це 2,8 млн грн. Ще 2,5 млн грн вдалося вибити з держбюджету. Тобто в цілому – 5,3 млн грн. Щоправда, на серпневій сесії міськради депутати тимчасово зняли з переходу 1,5 млн грн, так як терміново потрібно було вирішити питання із забезпеченням шкіл протиепідемічними засобами.

І ось тепер департамент інфраструктури звертається до депутатів з проханням додати грошей на ремонт переходу, але вже 3,6 млн грн. І це не рахуючи знятих 1,5 млн грн, а додатково до них!

За інформацією Журби, у ході коректування проектно-кошторисної документації з капремонту підземного переходу витрати збільшилися на 3,6 млн грн за рахунок додаткових робіт зі встановлення обладнання для пересування людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, тактильної плитки «тощо».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *