З початку січня на порушників накладено штрафів на суму понад 6 тис. грн, – рибоохоронний патруль Сумщини

У період з 01 по 18 січня 2021 року державні інспектори Сумського рибоохоронного патруля задокументували 66 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Складено 58 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства). Оформлено вісім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 13 од. заборонених знарядь лову.

«У порушників вилучено 13 од. заборонених знарядь лову та 10 кг водних біоресурсів. Накладено штрафів на суму 6 528 грн», – повідомив керівник рибоохоронного патруля Олександр Непочатов.

За даний час зафіксовано 58 порушень природоохоронного законодавства та складено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП про вчинення адміністративного правопорушення відносно вилову водних біоресурсів «щуковками», загальною кількістю 450 шт. На порушників накладено штрафів на суму 6,5 тис. грн.

Читати також: У Сумах патрульна поліція в покинутому будинку виявила наркопритон

Також рибпатрульними зафіксовано дев’ять порушників Правил рибальства, які добували водні біоресурси на зимувальних ямах в Шосткинському, Сумському, Конотопському та Роменському районах.

Також оформлено вісім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна в Сумському, Конотопському, Роменському та Шосткинському районах, згідно з якими вилучено 11 сіток, загальною довжиною 340 метрів та дві раколовки. У водне середовище випущено 7 кг водних біоресурсів та 3 кг риби передано до Роменської виправної колонії № 56.

Сумський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватися встановлених Правил рибальства та з повагою ставитись до природних ресурсів. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» (096) 838-25-70 або (0542) 77-90-13.

Довідкова інформація:

Риболовля у заборонений зимовий період дозволена на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям. При цьому, любительський лов риби дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блесніння з гачком, не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *