Поліцейські встановили: аби вкрасти чужий двоколісник, 21-річний раніше неодноразово судимий молодик скористався слюсарними інструментами. Пошкодивши ланцюжок припаркованого біля під‘їзду велосипеда, він поцупив чужу річ і вже наступного дня здав її до найближчого ломбарду.

За кілька днів, зрозумівши, що велобайк коштує набагато більше отриманої в ломбарді суми, злодій швидко викупив транспортний засіб назад. І згодом продав велосипед через Інтернет, виручивши за нього чималі кошти.

Як пояснив зловмисник, гроші йому знадобилися для придбання алкоголю.
Наразі в рамках відкритого за ч. 1 ст. 185 КК України кримінального провадження поліцейські встановлюють місцеперебування викраденого ровера, аби повернути потерпілій її майно. А самому зловмиснику доведеться не тільки відшкодувати завдані збитки, а й постати перед судом.

Правоохоронці застерігають: у погоні за «легкими» грошима крадії нічим не гребують. І «популярністю» у них користуються як дорогі брендові моделі велосипедів, так і дешеві. Крадені байки збуваються на ринках, через Інтернет-мережу, здаються у ломбарди або розбираються на запчастини для їх подальшого перепродажу.

Попередньо! Вода в Веретенівському джерелі в Сумах чиста (відео)

Перш за все, для збереження свого двоколісника відмовтесь від ідеї зберігати його на сходовому майданчику, у загальному коридорі, у підвалі, у дворі будинку чи у будь-якому місці з вільним доступом сторонніх людей.
Для кращого захисту необхідно використовувати як мінімум два велозамка і бажано різного типу. Оскільки в такому випадку зловмиснику знадобиться більше часу, аби впоратися з ними, то він, скоріш за все, відмовиться від свого задуму, так як значно збільшується ризик бути викритим просто на місці вчинення крадіжки.

загрузка…


Запишіть, а ще краще сфотографуйте серійний номер рами та зробіть фото самого велосипеду і його особливих прикмет – у разі крадіжки ця інформація допоможе у пошуку викраденого велосипеда та підтвердить право власності на нього потерпілої сторони.
І якщо вже так склалося, що ви стали жертвою злочину – невідкладно телефонуйте на спецлінію «102»: чим швидше поліція розпочне пошуки злодія, тим більші шанси знайти та повернути викрадені речі.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *