На підстанції, яка розташована на вул. Привокзальній, уже три роки робиться ремонт за кошти Європейського Союзу, але роботи виконані лише на 65% і наразі взагалі призупинені.
Директор Центру Анатолій Александренко розповів, що до 2013 року тут розташовувалася санавіація. Згодом приміщення передали екстреній медичній допомозі та з 2016 року в ньому базувалися 5 бригад медиків. На території є гараж на 4 автомобілі.
Читати також: На Сумщині очікуються складні погодні умови
Завдяки такому розташуванню фельдшери швидше доїжджали у віддаленні куточки міста і це на 20% поліпшило статистику доїзду до хворих.
«Але дане приміщення було неадаптоване для медиків, тому ми подали свої пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку Сумської області на 2017 рік, щоб переобладнати його за кошти Європейського Союзу під підстанцію. Ми виграли проєкт на суму 5 млн 200 тисяч грн, і в 2018 році був розпочатий ремонт. Замовником виступило управління комунального будівництва облдержадміністрації. Воно ж і оголосило конкурс на проєктно-кошторисну документацію, який виграла фірма «Южана», та вело контроль за ходом робіт. У тому ж році розпочалися проблеми: виникали протиріччя між УКБ і проектантом, була затримка фінансування, і реконструкція взагалі була призупинена», – розповів Анатолій Александренко.
Посадовець говорить, що постійно звертався до УКБ, вимагав продовження робіт. У березні минулого року Центр медицини катастроф став підпорядковуватися управлінню майном обласної ради, але роботи теж не зрушили з місця.
Нагадаємо, нещодавно директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав орден «Лицар вітчизни ІІІ ступеня». У той же час у січні 2020 року стало відомо, що фельдшер вищої категорії сумської швидкої допомоги з усіма надбавками отримував 5 тисяч гривень на місяць, а директор центру – 1 мільйон 220 тисяч гривень на рік.
Пишуть debaty по інформації sorada