Повіривши невідомим співрозмовникам, що назвалися представниками забудованої компанії та банку, жінка перерахувала на продиктований їй рахунок майже 30 тисяч гривен. Зрозуміла, що стала жертвою шахрайства лише тоді, коли вони обидва перервали з нею телефонний зв‘язок.

До чергової частини Охтирського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулася 36-річна місцева жителька. Жінка пояснила, що на мобільний телефон отримала смс-повідомлення з привітанням, нібито вона стала власницею квартири в Києві.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Заявниця зателефонувала за вказаним номером, і через начебто секретаря забудовної компанії, зв‘язалась з фінансовим директором. Той привітав жінку з виграшем однокімнатної квартири, і переадресував до банківського працівника – мовляв, необхідно узгодити певні фінансові питання. Той, у свою чергу, продиктував реквізити для сплати відсотку за виграш, і громадянка переказала 6200 гривень.[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column][/su_row]

Призов у Сумах: строкова служба з 18-19 років буде на добровільній основі [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/prizov-u-sumah-strokova-sluzhba-z-18-19-rokiv-bude-na-dobrovilnij-osnovi/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Однак чоловік повідомив, що кошти так і не надійшли, та попросив повторити переказ. Згодом він повідомив , що потрібно сплатити ще 10200 гривень начебто за комісію банку. Потім попросив ще 10000 тисяч – нібито на допомогу учасникам АТО. А коли заявниця сказала, що такої суми не має, запевнив, що половину сплатить забудовна компанія, а іншу половину доведеться шукати їй.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””] Заявниця знову перерахувала 5100 гривень. І скільки вона потім не намагалася зв’язатися з «директором» та «банкіром» – обидва абоненти в мережі мобільного оператора вже не обслуговуватись. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулася до поліції.

Наразі по даному факту слідчі відкрили кримінальне, в рамках якого встановлюють особи зловмисників та їх місцеперебування. [/su_column][/su_row]

Працівники поліції знову застерігають громадян: не слід бути настільки довірливими, тим більше, коли мова заходить про гроші. Всяку інформацію, отриману від незнайомих телефонних співрозмовників, слід перевіряти.

Пам‘ятайте:  шахраї вдаються до найхитріших і найзаплутаніших схем, аби  збагатитися за чужий рахунок. Вони майстерно використовують  будь-яку можливість покласти чужі гроші до власної кишені, і не гребують  використати такі приводи, як збір коштів на потреби пільгових категорій населення. Будьте уважні, обачні та виважені, і тоді вам не доведеться бути жертвою протиправних посягань.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Це не перший випадок у Сумській області з початку поточного року. Це свідчить про те, що мешканці регіону масово отримують подібні смс від шахраїв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *