Сирна запіканка, сирники, вареники з сиром, пиріжки з сиром та родзинками все це багато хто з вас любить з дитинства. Але сьогодні, на жаль, на прилавках магазинів повно фальсифікату, де в пачці з написом “сир” взагалі немає нічого молочного або додано рослинний жир, соєве борошно, різні суміші тощо.
Давно хотів перевірити сир з магазинів міста Суми, так як надії на організації, які мали б стежити за якістю товарів, відповідності опису на упаковці тощо, у мене немає. Але ціна за послуги лабораторії «кусається» та й в Сумах нікуди нести продукти на перевірку.
У Сумах торговці наркотиками зовсім знахабніли [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/blogi/u-sumah-torgovci-narkotikami-zovsim-znahabnili/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]
Тому подивившись десятки роликів в інтернеті, вирішив провести експеримент в домашніх умовах для себе і перевірити сир деяких виробників на наявність в ньому крохмалю і рослинних жирів. Вирішив поділитися з вами. Що з цього вийшло, дивіться самі. Скажу чесно, не очікував …
Увага! Відео є виключно розважальним контентом. Інформація в ньому не є експертною.
И вот тут, если продукт был вот только куплен и действительно не просрочен, вы можете смело пойти с ним и с чеком в магазин и поругаться. Продукт действительно не просрочен, и действительно только что куплен. Но проще выбросить, чем отправляться обратно в магазин. Время того не стоит. Нельзя так забивать на вопрос качества товаров в магазине. Если вы не предъявите претензию, другой покупатель так-же «ох, мне лень, оно того не стоит» — то так и будут подобные случаи некачественных продуктов на прилавке. Я не говорю что надо по каждой мелочи бежать и устраивать сцену, но дать обратную связь все же стоит. Но когда поставщики и персонал магазина станет понимать тот факт, что продай они некачественный товар — к ним ОБЯЗАТЕЛЬНО придут сначала с жалобой, а после рецидива с представителем санэпидемстанции какой-нить — они станут повнимательней.